Zmiany obrzękowe w obrębie barku
Witam mam pytanie odnośnie barku, dostałem wynik rezonansu. W obrębie ścięgna mm nadgrzbiet. widoczne jest centralnie położ. obnisko wielk. 7x1,5mm o podwyższonym sygnale, zwężenie przestrzeni podbarkowej do min 6mm, zmiany obrzękowe w topografii więzozrostu barkowo0 obojczykowym, w obrębie wydrążenia stawowego łopatki widoczna wyspa kostna wielk. 4mm, mam pytanie odnośnie tego czy rehabilitacja albo jakieś środki farmakologiczne są w stanie mi pomóc czy konieczna jest operacja?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Na podstawie samego opisu nie można odpowiedzieć na pytanie. Sugeruję konsultację ortopedyczną.
Pozdrawiam.