Zmiany obrzękowe w obrębie szpiku

Witam Mogę prosić o objasnienie?Rozległy obszar zmian obrzękowych szpiku kostnego w obrębie w kłykci bocznych oraz przyśrodkowego udowego podchrzęstnie – ogniska stłuczenia . Strefa obrzęku widoczna w obrębie głowy strzałki. Znacznie zwiększony wysięk w jamie stawowej , poza tym cechy pogrubienie zarysu proksymalnego odcinka więzadła pobocznego bocznego z niewielkim obszarem w jego obrębie o podwyższonej intensywności sygnału - obraz przemawia zaczęściowym jego uszkodzeniem (stopień I/II) ,

Nie znam przyczyny (chyba urazu?). Nie badałem Pana! Niewiele więc mogę powiedzieć! Proszę szczegółowo omówić temat z lekarzem prowadzącym! zż