Zmiany parametrów w wyniku badania poziomu TSH

Proszę o pomoc, czekam na wizytę u endokrynologa ale martwię się. Mam 26 lat . Moje wyniki TSH się zmieniają najpierw miałam 6,78 miesiac pozniej 3,4 następnie 5,8 przy czym fT 4 było w normie. jakie powinnam badania zrobić przed wizytą aby doktor mógł precyzyjnie wszystko określić. na Usg również jestem zapisana. Co mogą oznaczać takie zmiany. Emilia

Piotr Pilarski

Jeśli nie ma Pani objawów niedoczynności to może to być subkliniczna niedoczynność tarczycy, która nie wymaga leczenia. Dodatkowo warto byłoby wykonać badania anty TPO.

Pozdrawiam.