Zmiany patologiczne dość dużego stopnia, uogólnione, z przewagą przedniej części mózgu
Od jakiegoś czasu borykam się z bólami i zawrotami głowy. Miałam robione MRI oraz TK głowy, które wyszły prawidłowo. W dniu dzisiejszym odebrałam wynik badania EEG. Jego wynik: "Zapisano zmiany patologiczne dość dużego stopnia, uogólnione, z przewagą przedniej części mózgu". Co to może oznaczać?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Zapis jest nieprawidłowy. W celu pełnej interpretacji proszę udać się na wizytę do lekarza neurologa.