Zmiany po embolizacji pękniętego tętniaka tętnicy lewej MCA

Mam 34 lata jestem po embolizacji pękniętego tętniaka tętnicy lewej MCA od zabiegu mineły prawie 4 lata okresowe badania nie wykazują większych zmian od tamtej pory natomiast nikt wprost nie jest w stanie mi odpowedzieć czy mogę np. latać samolotem,wspinać się jesli tak to do jakiej wysokości albo czy mogę grać na perkusji....Jak to wygląda narawdę?W karcie nie ma wpisanych żadnych przeciwskazań.

witam. O jaką tętnicę chodzi? Pytania trzeba skierować do kardiologa i/lub naczyniowca względnie neurochirurga jeśli mowa o tętnicach czaszkowych.