Zabieg embolizacji tętniaka tętnicy przedniej pomiędzy okołospoidałowej i spoidłowo-brzeżnej

11.04.16 przeszłam zabieg embolizacji tętniaka tętnicy przedniej pomiędzy okołospoidałowej i spoidłowo-brzeżnej. Lekarz stwierdził, że nie mógł go zamknąć, ponieważ przechodzi przez niego tętnica, zabezpieczył go tylko. Czy grozi mi powtórny zabieg, czy to częste zdarzenie, że mimo wszystko tętniaka się nie zamyka?

Czy grozi mi powtórny zabieg?
- niestety nikt nie da gwarancji, że tętniak nie będzie wymagał ponownego zabiegu
czy to częste zdarzenie, że mimo wszystko tętniaka się nie zamyka?
- to dość częste sytuacje zwłaszcza o lokalizacji tętniaków jak u Pani

Każdy chirurg wykonuje każdą operację w sposób maksymalnie radykalny , ale możliwy w konkretnej sytuacji , jaką zastaje u pacjenta!!! Szczegóły proszę omówić z operatorem!!! zż