Zmiany podskórne a radzenie sobie z nimi

jak mogę sobie poradzić z podskórnymi pryszczami,które szpecą mi twarz. nie są ropne tylko takie okropnie zgrubiałe, jak mocno próbuję je wyduszać to wychodzi tylko woda.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Proszę absolutnie nie wyciskać zmian - może dojść do nadkażenia bakteryjnego i pogorszenia stanu skóry. Konieczna jest wizyta u lekarza dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl