Krosta z czarnym czubkiem na mostku

odkat pamietam, mam tak na motsku, ogromna kulke, z czarna mala kropeczka na gorze, zazwyczaj gdy wyciskam leci z niego ropa, nawet gdy wydusze ja cala w bardzo szybkim tempie goz znow odrasta, co to jest ? mozna to usunac jakos? poniewaz jest bardzo widoczne,

Prawdopodobnie jedynym sposobem jet usuniecie chirurgiczne. Zmiana jest ropna , ale otorbiona , stad nawroty.
Proszę udać sie na konsultacje do dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl