Czy da się usunąć tę zmianę maścią?

mialem pryszcza na policzku i probowalem go wycisnac kilka razy i po wyciskaniu zostalo mi jakby mala gulka podskorna ktora wystaje ponad skore i widac to zgrubienie na policzku czy jest mozliwaosc zeby usunac ta gulke mascia czy trzeba to usunac za pomaca chirurga i czy po usunieciu tego bedzie cos jeszcze widac czy nie bedzie nic widac ani znaku niebedzie po tej gulce

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl