Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiany skórne a stosowanie Nuva Ring

Witam. Odkąd stosuję krążek dopochwowy Nuva Ring wyskoczyły mi takie krosty, chociaż nie wiem dokładnie czy jest to spowodowane tym krążkiem. Najpierw pojawiła się jedna a potem już kilka, na plecach mam kilkanaście i jest ich coraz więcej. Strasznie one swędzą, i z małych krostek przeradzają się w duże. Wiecie co to może być?? Tu są zdjęcia http://zapodaj.net/0549e04165c8b.jpg.html http://zapodaj.net/bf38baf057a34.jpg.html http://zapodaj.net/52ed4a60bcc6b.jpg.html http://zapodaj.net/295e9acc9d
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Renata GrzechociĹska
78 poziom zaufania

Może być to uczulenie na preparat znajdujący się w krążku, potwierdzałby to fakt, że zmiany wystąpiły po zastosowaniu metody. Proponuję udać się do ginekologa, w celu zweryfikowania diagnozy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy