Zmiany skórne w okolicy ust

dzien dobry moje pytanie dotyczy zmiany skornej w ogolicy ust w miejscu na obrzzu ust robila mi sie opryszcza zmiana zagoila sie po pewnym czasie zrobila mi sie taka ryska plamka trudno okreslic bila barwa martwie sie co to moze byc czy nowotwor jestem zagranica narazie niemma mozliwosci do lekarza pojsc

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bez obejrzenia zmiany trudno postawić diagnozę, nie podejrzewałabym nowotworu. Jeśli zmiana będzie utrzymywała się długo,proszę udać się do lekarza.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.