Zmiany trądzikowe i podkrążone oczy

witam mam pytanie w sprawie prolbemow z wągrami oraz pryszczami czesto nie moge sie pozbyc gdyz robilem cos z tym lecz nie pomagalo co jakis czas zawsze mi wyskacza oiraz jak zauwazylem nan na twarzy jakby dziurki nastepne moje pytanie jest na temat podkrazonych oczow mam 23 lata a ten problem mam od bardzo dlugiego czasu sa lekko fioletowe ala bordo ale nie jest to az tak bardzo mocno widoczne lecz kazdy to zauwaza prosze o pomoc

W sprawie trądzika - "robiłem coś z tym" - to nie brzmi jak planowe leczenie. Proszę porzucić dotychczasowe sposoby i pójść do dermatologa.
W sprawie podkrążonych oczu - istnieje wiele zabiegów i kremów rozjaśniających, ale nie spotkałem nikogo, kto odniósłby jakieś konkretne korzyści z ich stosowania.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana , zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry .
Można wykonać badania helicobacter pylori , badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa , który dobierze terapię lekową , doustną oraz preparaty do smarowania na skórę .

Z opuchnięciami okolicy oczu proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej . Po obejrzeniu zmian lekarz dobierze odpowiednią metodę ich leczenia . Najczęściej stosowanymi zabiegami na tą okolicę są : mezoterapia, eye bag sollution, light eyes. Zabiegi te wykonuje się w serii. Ilość potrzebnych zabiegów lekarz dobiera indywidualnie po konsultacji lekarskiej.