Zmiany typu fibroadenoma w piersiach

.Piersi gruczolowo-tluszczowe.UPP 2 zmiany typu fibroadenoma na godz.9 przy dotyku 14,2mm-10,1mm-o nieregularnej echostrukturze-zalecane BAC.UPL 2 zmiany typu fibroadenoma-na granicy kwadratow gornych 47-20mm o niejednorodnej echostrukturze-zalecane BAC.Doly pachowe wolne.Co oznacza ten opis co oznacza niejednorodna echostruktura?Prosze o odpowiedz,do Poradni chorob piersi jestem dopiero na maja zapisana,prosze o pomoc

Opis wskazuje na obecność łagodnych zmian piersi (wygląd spełnia kryteria zmiany łagodnej). Sam obraz USG może jednak u 1/5 pacjentów być mylny, stąd sugestia o biopsji.
Osobiście polecam wykonanie biopsji cienkoigłowej ("BAC") lub nawet gruboigłowej. Można będzie dowiedzieć się, jaka jest faktyczna istota guzów.