Zmiany w obrębie cewki moczowej

Posiadam zmiany w obrębie cewki moczowej, warg mniejszych i pod wejściem do pochwy. Lekarze twierdzą iż to nie są kłykciny. Miałam biopsje żeby to potwierdzić i czekam na wyniki. Odchodzę powoli od zmysłów. Nigdy nie współżyłam ani nie miałam żadnych kontaktów seksualnych. Co to może być? Dodaję zdjęcie. https://media.abczdrowie.pl/uploads/images/cz/czy-to-hpv_2701.jpg

Aleksander Ropielewski

Jakość zdjecia nie pozwala mi na jednoznaczną ocenę zmian skórych. Sugeruję kontakt z wenerologiem.