Zmiany zwyrodnieniowe na poziomach C5/C6 i C6/C7
Witam.Po badaniu kręgosłupa rezonansem magnetycznym MR wyniki wskazują na zmiany zwyrodnieniowe na poziomach C5/C6 i C6/C7. Na poziomach C3/C4 i C4/C5 są wypukliny uciskające na worek oponowy.Na wysokości C5/C6 i C6/C7 stwierdza się obecność centralno-obustronych przepuklin krążków z cechami ucisku na worek oponowy i korzenie nerwów rdzeniowych.W trzonach kręgowych widoczne są zmiany zwyrodnieniowe pod postacią osteofitów. Czy są podstawy do przyznania stopnia niepełnosprawności.Mój icwr@wp.pl

MĘŻCZYZNA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie wyniku badania nie można określić zasadności przyznania stopnia niepełnosprawności. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.