Zmiany zwyrodnieniowe stóp w wyniku RTG
Witam serdecznie Mam rentgen stop , bardzo prosze o interpretacje Niewielkie kostki dodatkowe piszczelowe zewnetrzne, brzezne zmiany zwyrodnieniowe przy powierzchniach stawowych stop. Bola mnie ciagle nogi, cierpna, są ciekie obolale, ciagle musze ruszac nogami bo strasznie mnie rwia Dziekuje bardzo za odpowiedz Pozdrawiam serdecznie

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, takie objawy jakie Pani opisuje pasują bardziej do obrazu przewlekłej niewydolności żylnej. Zalecałbym wykonanie dodatkowo USG Doppler kończyn dolnych. Pozdrawiam