Zmiany zwyrodnieniowe w kolanie u 18-latka
PROSZE O WYTLUMACZENIE WYNIKU REZONANSU KOLANA, U 18 LETNIEGO MEZCZYZNY.ZMIANY ZWYRODNIENIOWE NA KRAWEDZI POWIERZCHNI STAWOWYCH.OBRZEG NADERWANIE ACL,PCL O ZACHOWANEJ CIAGLOSCI.OBRZEG PRZYCZEPU UDOWEGO WIAZADLA POBOCZNEGO KOLANA.ZMIANYPRZECIAZENIA ŁAKOTKI BOCZNEJ.RZEPKA STAWOWA W PRZETARCIU BOCZNYM.LINIJNE USZKODZENIE ROGU TYLNEGO ŁEKOTKI PRZYSRODKA.NIEWIELKA ILOSC PLYNU ZAKRZEPOWEGO ORAZ W PRZEDZIE SRODKOWYM.JAKA MOZE BYC PRZYCZYNA USZKODZEN?CZY LEK IZOTEK BRANY 16 MIESIECY MOGL TO WYWOLAC?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie licznych zmian w obrębie stawu kolanowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.