Znamię skórne u 37-letniej osoby a odpowiednie działania

Witam mam 37 lat pytanie moje dotyczy czegos wielkosci ziarna maku , kolor ciemno brazowy . Czy to pieprzyk lub znamie? otoczone w blonie ..tak jak by wyrastalo ze skory, ulokowany na brzuchu po lewej stronie ponizej lewej piersi. Odkrylam to jakies 3m-ce temu i wpadlam w panike. Mam jasna karnacje nie wystawiam sie na slonce latem . Czasami samoopalacz stosowalam .Nie zauwazylam kolejnych znamion niepokojacych u siebie.Prosze o porade.Z gory dziekuje.

Szanowna Pani
Nie jest możliwa rzetelna ocena na podstawie opisu zmiany , bez jej obejrzenia.
Prosze zgłosić sie do lekarza dermatologa, ktory w trakcie konsultacji odpowie na nurtujące Panią pytania.
Ewa Rybicka