Znieczulenie w kręgosłup i wynik rezonansu magnetycznego
Witam, czy znieczulenie tzw. w kręgosłup wykonane dzień wczesniej ma wpływ na ten wynik badania Mr kręgosłupa L-S, obrazy T1-, T2-zależne i STIR w płaszczyźnie strzałkowej oraz 3D SSFP w pł. poprzecznej: arefakty ruchowe, kręgosłup L-S bez zmian w obrazie MR. Dodam , że podczas badania drżały mi mięśnie od pasa w dół. Proszę o interpretacje wyniku. Z góry dziękuje.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Znieczulenie wykonane dzień wcześniej nie ma wpływu na wynik badania. Podany wynik badania jest prawidłowy - nie zdiagnozowano żadnych nieprawidłowości. Opisane artefakty ruchowe były wynikiem opisanego drżenia mięśni. Nie ma powodów do niepokoju.