Zniekształcone kończyny przy chorobie Keitha a możliwość wyprostowania

Witam. Mam chorobę Keitha. Mam przez to zniekształcone kończyny. Czy jest możliwość wyprostowania kończyny i jak fachowo nazywa się ten zabieg i czy jest to niebezpieczne albo niewskazane?

Nie potrafię odpowiedzieć autorytatywnie nie widząc pacjenta ani jego obrazów rtg!!! Proszę szczegóły omówić z ortopedą prowadzącym!!! zż