Czy jest możliwość prostowania przegrody nosa?

Mam bardzo krzywą przegrodę nosową. Cała kosć nosowa jest mocno skrzywiona.Dostałam skierowanie do szpitala na operację. Wiem że jest to tylko operacja przegrody ale czy jest możliwość że cały nos może lekko chociaż sie wyprostuje?

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć autorytatywnie bez badania pacjenta! Wydaje mi sie , że przy/po operacji przegrody poprawi sie też wygląd nosa , szczególy proszę omówić z przyszłym operatorem! z.żurawski