Zniesienie fizjologiczne lordozy odcinka szyjnego

zniesienie fizjologiczne lordozy odcinka szyjnego. zdjecie kregosłupa piersiowego ;prawostronne skrzywienie odcinka th kregoslupa z ROTACJA trzonow w osi podłuznej .w uwidocznionym zakresie trzony rownej wysokosci, o gladkich obrysach, lewostronne zwezenie tarczy miedzykregowych na szczycie skoliozy th5,th6,th7 co to wszystko oznacza . pozdrawiam

Opisane skrzywienie kręgosłupa i zmiany zwyrodnieniowe .
Do omówienia na pełnej konsultacji, z Lekarzem kierującym, który zna i badał Pana !
RTG jak w opisie, minimalne zmiany, do interpretacji klinicznej.
Do omówienia z NEUROLOGIEM, do pełnej konsultacji.
Pozdrawiam