Zniesienie lordozy szyjnej i osłabienie mięśni ramion

Witam,mam24l, zdiagnozowano u mnie zniesienie lordozy szyjnej.3l.temu mialam porazony nerw strzalk.-ct wypukliny krazkow miedzykegowych.Nie przeszlam zadnego urazu, moja mama jest po 2operacjach z powodu dużej skoliozy.Od zawsze mam slabe ramiona (nie moge zrobic np. pompki, nie mam sily trzepac dywanow) jednak sporo cwicze i nie mam problemow ze slabymi miesniami.Nie odczuwam dretwienia konczyn. Zdarzaja mi sie zawroty glowy. Jakie jest prawdopodobieństwo operacji?

Konieczna pełna ocena i badanie neurologiczne !
Czy może Panimłatwo unieść ręce bokiem do góry i klasnąć nad głową ??
Czy ma Pani skolioze ??
Porażony nerw strzałkowy , może powodować opadnięcie stopy, związane z dyskopatią w odcinku lędźwiowym kręgosłupa....
a U pani opisano tylko zniesienie lordozy szyjnej?? Wypukliny to nie są duże zmiany!
O jakiej operacji Pani myśli, nie rozumiem??
Jakie inne choroby? ciśnienie, tarczyca, nadwaga, arytmia???
Jak sen i stresy? Jaka praca fizyczna???

Pozdrawiam