Zniesiona lordoza szyjna z klifotycznym ustawieniem w wyniku MR

witam,dostałam właśnie MR szyjny, zniesiona lordoza szyjna z klifotycznym ustawieniem poziom c3-c7,wyostrzone krawędzie trzonów,,prawostronna wypuklina z modelowaniem worka oponowego i ograniczeniem objętości wejścia do prawego otworu m-kręgowego . proszę o pomoc ,

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po łącznej interpretacji z objawami klinicznymi będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę, że konieczna będzie odpowiednia rehabilitacja.