Żółta wydzielina po stosunku

Witam, Dzisiaj pojawiła mi się na bieliźnie żółta wydzielina i nie wiem co może to oznaczać? Wspomnę, że od kilku miesięcy kocham się z chłopakiem bez zabezpieczenia ale do tej pory dostawałam normalny okres. Mój cykl trwa od 27-32 dni. Ostatnia miesiączka skończyła mi się 10 listopada. Z góry dziękuję za pomoc

Witam. Wydzielina prawdopodobnie jest wynikiem infekcji miejsc intymnych. Proszę zgłosić się do ginekologa.