Żółta wydzielina po usunięciu torbieli z jajników

Witam. Dlaczego leci mi tak bardzo duzo sluzu z pochwy,ktory jest gesty oraz inna plynna taka lekko lekko zoltawa wydzielina. Miesiac temu mialam usuwane torbiele z obu jajnikow,a 3dni temu wyszlam ze szpitala bo doszlo do zapalenia pooperacyjnego oraz mam zespol bolowy miednicy mniejszej. Kontrol mam juz za tydzien ale niepokoja mnie ten sluz i dziwna wydzielina. Czy ten zespol bolowy to choroba. ?

Lek. Tomasz Budlewski

Zespół bólowy miednicy mniejszej jest chorobą, choć niektórzy bardziej określają go jako objaw chorobowy. Być może upławy wynikają z infekcji. Proponowałbym aby udała się Pani szybciej do lekarza.