Żółtaczka, wysoki poziom GGTP i podwyższony ALAT i ASPAT

Mam pytanie, mój mąż ma zdiagnozowane pzp, jest po operacji trzustki metodą Freya. Przed operacją wystąpiła u niego dwukrotnie żółtaczka, był badany wątroba w kierunku marskości, wirusów, drogi żółciowe żadnej diagnozy. Teraz ponownie od października 2013 r. już trzy razy wystąpiła żółtaczka, która sama schodzi po ok 2 tygodniach. Jeśli zrobi badania to b wysokie GGTP, podwyższony ALAT i ASpaT. Wcześniej zanim wystąpi, mąż jest osłabiony, ma stany depresyjne, dużo śpi b. mało je, co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są spowodowane chorobą podstawową męża. Pacjent powinien ściśle stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.