Żółte paznokcie po stosowaniu lakierów

Odkąd maluję paznokcie, stały się bardziej żółte i szybciej się niszczą. (A stało się tak głównie przez to, że pomalowalam paznokcie bardzo jasnozielonym lakierem) Lubie mieć pomalowane paznokcie, ale co zrobić aby ich nie niszczyć przy malowaniu?

Droga Pani,

Pigmenty zawarte w lakierach do paznokci powodują przebarwienia na płytce paznokciowej dlatego zaleca się stosowanie bezbarwnych podkładów lakierowych tzw. baz pod lakier. Dzięki temu zabiegowi uniknie Pani przebarwiania płytki paznokciowej.
Jeśli myśli Pani o wzmocnieniu płytki paznokciowej to zalecam stosowanie kuracji Regenerum przez okres koło 3 tygodni i nie malowanie w tym okresie paznokci.

Pozdrawiam