Żółte stolce a badanie morfologii

Witam, Moja 2-letnia córka ma od jakiegoś czasu problem z morfologią krwi.Bardzo proszę o pomoc. WBC- 8,9, LYM-5,5, LYM%-61,4, MID-0,7, MID%--7,9, GRAN- 2,7, GRAN%-30,7, RBC-4,36, HGB-12,8, HCT-37,8, MCV-86,3, MCH-29,4, MCHC-34,1, RDW-14,6, PLT-267, MPV-9,2, PCT-0,25, PDW-15,6.Dodatkowo bilurbinacałkowita-0,2mg/dl.Mocz:osad.nabłonki płaskie-pojed., leukocyty 0-2, szczawiany wapnia-pojed. Córka miała trochę wcześniej problemy z żółtymi kupkami bez innych objawów.Próby wątrobowe ok.Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik morfologii jest prawidłowy dla dziecka w tym wieku. Proszę pamiętać, że u dzieci między 7 dniem a 7 miesiącem życia w rozmazie białokrwinkowym przeważają limfocyty. Nie ma powodów do niepokoju.