Żółto-białe zabarwienie dużego palca u stopy

witam serdecznie....mam problem z duzym palcem u nogi...jes od roku. w polowie zolto-bialy.....uzywalem schollaten preparat przeciw grzybiczny ale bez skutku....moge prosic o rade....serdeczne dzieki

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez objerzenia zmiany nie da się postawić diagnozy, radze udać się do dermatologa.
Pozdrawiam

Prosze odstawic na 2 tygodnie wszystkie preparaty i udac sie do pracowni mykologii w celu wykonania badania w kierunku grzybicy. Z tym wynikiem skonsultowac sie z dermatologiem.