Zrosty w prawym kacie przeponowo-żebrowym
Mam 23 lata i miałam robione rtg klatki piersiowej. Opis badania był następujący: Zrosty w prawym kacie przep.- żebr. Płuca i Serce bez zmian. Czy to cos groźnego?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Zrosty w kącie przeponowo-żebrowym to nic groźnego więc proszę się nie martwić. Jest to efekt prawdopodobnie przebytego w przeszłości stanu zapalnego w tej okolicy. Pozdrawiam