Zrosty w przedniej zatoce przeponowo-żebrowej
Witam odebrałam wynik rentgen płuc. Czy mogę uzyskać opinię. Zrosty w przedniej zatoce przeponowo-żebrowej. Jamy opłucnowe wolne od płynu. Płuca rtg bez zagęszczeń miąszowatych bez cech zastoju. Sylwetka serca nie jest znamiennie powiększona.. Czym mam się obawiać o swoje zdrowie

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże przebytego stanu zapalnego. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.