Zrosty w przedniej zatoce przeponowo-żebrowej

Witam odebrałam wynik rentgen płuc. Czy mogę uzyskać opinię. Zrosty w przedniej zatoce przeponowo-żebrowej. Jamy opłucnowe wolne od płynu. Płuca rtg bez zagęszczeń miąszowatych bez cech zastoju. Sylwetka serca nie jest znamiennie powiększona.. Czym mam się obawiać o swoje zdrowie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże przebytego stanu zapalnego. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.