Zsunięcie prezerwatywy i stosunek bez wytrysku a ryzyko ciąży

Witam , wczoraj uprawiałem sex z moją narzeczoną . Podczas stosunku zsunęła mi się prezerwatywa , nie miała jej w środku tylko na zewnątrz . Nie doszło do orgazmu u mnie tylko był produkowany ten tzw . śluz , dodam że ona była na antybiotykach oraz że okres miała tydzień wcześniej . Prezerwatywa była "plemnikobójcza" czy jest możliwość żeby zaszła w ciąże ?

Antybiotykoterapia nie ma tutaj znaczenia.
W preejakulacie mogą, i czesto są, aktywne plemniki.
Ciąża u Narzeczonej jest możliwa.
Pozdrawiam. JW