Zwężenie miedniczki nerkowej u 37-latka
Podczas badania USG jamy brzusznej stwierdzono u mnie zwężenie miedniczki nerkowej w jednej nerce. Czy to coś poważnego? Wymaga operacji /zabiegu?

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane zwężenie miedniczki nerkowej zdecydowanie wymaga konsultacji urologicznej. Taka nieprawidłowość najpewniej będzie wymagać leczenia zabiegowego. Proszę nie bagatelizować objawów! Przewlekły zastój w UKM nerki lewej może skutkować trwałym pogorszeniem funkcji nerki.