Zwiększona ilość płynu w obrębie stawu kolanowego

Witam 11 wrzesnia podczas meczu dostalem urazu. Czulem "uciekanie" kolana. 12 wrsesnia zrobilem usg na ktorym wyszlo "zwiekszona ilosc plynu w obrebie stawu kolanowego. Przez miesiac odpuscilem granie. 11 pazdziernika znow zrobilem usg poniewaz czulem lekki bol wynik "sladowa ilosc plynu w zachylku nadrzepkowym bez pogrubienia blony maziowej". Do dzisiaj nie jestem w pelni zgiac kolana(brakuje nieduzo do pelnego zgiecia).Podczas zginania czuje strzelanie z tylu kolana.Nie jestem w stanie kucnac

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.