Zwiększona ilość snu u 5,5-miesięcznego dziecka

Witam mam 5.5 miesięczne dziecko przeważnie malo sypia od 2 dni dziecko przesypia dużo czasu jedna noc cala przesłało druga tez prawie cala i dzisiejszy dzień jest marudny i dużo spal. Czy to może być cos niepokojacego? Proszę o ODP

czasem niemowlę nie ma innych objawów choroby jak gorsza aktywnośc, zwiększona sennośc . Powinno się dziecko obserwować i ew. zbadac pediatrycznie . Niemowle może mieć zapalenie płuc i nie kaszle tylko jest osłabione , trzeba osłuchać , zrobić rtg płuc.