Zwiększona odległość końców stawowych z przemieszczeniem ku górze końca barkowego obojczyka
mam uraz stawu barkowego prawego. na podstawie zdjęcia rtg stwierdzono zwiększoną odległość końców stawowych z przemieszczeniem ku górze końca barkowego obojczyka w tym stawie. Lekarz który mnie badal stwierdził, że można to wyleczyć tylko operacyjnie. prosze mi powiedzieć czy można uniknąć operacji.

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Witam! Rzeczywiści najlepsze efekty leczenia tego rodzaju zmian dają zabiegi operacyjne. Sugeruję postępowanie zgodne z zaleceniami lekarza prowadzącego.