Dość szerokie linijne przejaśnienia w końcu barkowym obojczyka
Witam.Bardzo proszę o przybliżenie mi opisu zdjęcia RTG po wieloodłamowym złamaniu w stawie barkowo obojczykowym.Brzmi on nast:dość szerokie linijne przejaśnienia w końcu barkowym obojczyka.Nadbudowa kostna na powierzchni stawowej wyr.barkowego?Poszerzona szpara stawu obojczykowo-barkowego.Drobne odczyny zwyrodnieniowe w okolicach guzków prawej k.ramieniowej.

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, przy opisie wieloodłamowego złamania wszystkie powyższe objawy radiologiczne mogą być wynikiem powyższego wypadku. Jednakże trzeba zgłosić się do lekarza prowadzącego żeby dokładnie ocenić stan kliniczny. Pozdrawiam.