Zwiększona temperatura przy prawdopodobieństwie ciąży

witam 16maja miałam miesiączke 20maja nie był to pelny stosunek 5 wlozen moze bolało mnie,moje miałam wtedy 5 dzien miesiączki na drugi dzień jeszcze mi troche poleciało,dzisiaj mierzyłam temperature w pochwie i wyszło mi 37,16 a potem 36,92 czy to ciąża?dodam ,że od 3 dni jestem chora 2 dni temu miałam gorączke.proszę o odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Na podstawie podanych objawów nie można rozpoznać ciąży. Z opisu wynika że prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy za 3-4 dni.