Zwolnienie lekarskie z pracy przy zespole cieśni nadgarstka

Witam serdecznie, mam stwierdzony zespół cieśni nadgarstka prawej ręki. Dostałam dzisiaj skierowanie do szpitala na oddział chirurgii. Problemem jest to, że pracuję w markecie i z tą ręką nie jestem w stanie pracować jak należy. Czy jest możliwość pójścia na zwolnienie w tej sytuacji, a jeżeli tak, to do kogo się po nie udać? Bardzo proszę o radę. Będę wdzięczna. Pozdrawiam ciepło

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zwolnienie lekarskie na pobyt w szpitalu oraz okres rekonwalescencji otrzyma Pani przy wypisie ze szpitala.