Co zrobić z tym bólem ręki?

Witam. Lekarz stwierdził zespół ciśnienia nadgarstka.. Dostałam skierowanie do poradni chirurgii ręki...wizyte mam dopiero na 9 grudzień.. Co mam robić skoro nie mogę pracować.. I strasznie boli mnie ręką? Czy mogę ciągnąć zwolnienie do czasu wizyty? Mam zrobione badanie EMG i mam uszkodzony nerw posrodkowego prawego |\|| na wysokości nadgarstka.. Czy mogę pracować,?

Witam,

Najlepiej skontaktować się z lekarzem ortopedą celem ustalenia na tą chwilę leczenia zachowawczego jak rehabilitacja ruchowa, orteza nadgarstka itp. Zalecenia te powinny zmniejszyć dolegliwości bólowe do czasu zabiegu operacyjnego.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul