Zwyrodnienie stawu biodrowego a rehabilitacja

mam zwyrodnienie stawu biodrowego bol niedowytrzymania srdki bolowe przepisane przez ortopede nie dzialaja zwyrodnie ma 2 stopien w styczniu bede miala rechabilitacje prosze mi pomoc ,nie wiem jakie bedzie dalszy przebieg leczenie po rechabilitacj i co zemna bedzie skoro bol nie da normalnie funkcjonowac.nadomiar zlego bioro pracy ma do mnie oferte .CO MAM ZROBIC .czy moge caly czas brac l4 od ortopedy. i czy ortopeda morze mi joz dac skierowanie na zabieg ,na ktory czeka sie 10 lat

Witam serdecznie. Właściwie nie wiem co mam Pani poradzić w tej sytuacji. Z pewnością należy zastosować doraźne leczenie w tym momencie, dla załagodzenia bólu. Nie napisała Pan jakie środki p/bólowe zapisał lekarz jednak warto jest zmodyfikować na silniejsze, bądź na leki w innej postaci - np zastrzyki do stawowe. Co będzie po rehabilitacji, trudno mówić. Miejmy nadzieję iż Pani stan się poprawi. Osobiście radziłabym jednak nie zatrzymywać się w poszukiwaniach szpitala, który wykona zabieg. To, że w jednym zapisuje się pacjentów ( o zgrozo) dopiero na terminy za 10 lat nie oznacza iż w innym też tak będzie.