Żyła wychodząca na czole podczas uśmiechu

żyla wychodząca na srodku czola podczas usmiechania sie jak moge sie jej pozbyc?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Podczas śmiechu dochodzi do wzrostu ciśnienia w układzie żylnym. Uwidaczniająca się na czole żyła jest fizjologicznym zjawiskiem.
Może się Pani skonsultować z chirurgiem plastycznym lub naczyniowym, choć rutynowo nie wykonuje się zabiegów polegających na usunięciu tego naczynia.