Zmiana skórna na czole

Mam pewną zmianę skórną na czole. Dwa razy stosowany był tutaj laser, jednak wszystko wracało znowu do normy. Lekarka z gabinetu medycyny estetycznej mówiła, że istnieje możliwość usunięcia tego, ale zostanie blizna. Czy istnieje jakiś sposób, aby się tego pozbyć? Czy ewentualną bliznę można usunąć?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Leczenie kurzajek

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które pojawiają się na skórze. W jaki sposób można je leczyć? Na ten temat wypowiada się Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

No wiem co to za zmianą ale mogę Pana zapewnić, że chirurg plastyczny usuwając zmianę postara się aby blizna ukryta się między fizjologicznymi zagieciami skóry na czole aby blizna była jak najmniej widoczna. Sugeruję wizytę u chirurgia plastycznego.

Pozdrawiam.

0

Ślad pewnie będzie. Warto udać się do innego gabinetu, jeśli w tym już 2 razy była usuwana

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, wiceprzewodniczący Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Laureat Certyfikatu Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2012“.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy