Widoczne naczynia krwionośne na nogach po porodach

witam mam 25 lat i urodziłam dwoje dzieci Mam taki problem ze moje nogi sa straszne mam widoczne naczynia krionosne na kostkach udach na łydkach sa wszedzie czy jest jakis sposob (inny niz laser) zeby sie ich pozbyc albo chociaz zmniejszyc widocznosc lub zapobiegac ?

W pierwszej kolejności proponuję wykonać badanie USG Doppler układu żylnego kończyn dolnych, ponieważ pajączki naczyniowe mogą być pierwszym objawem przewlekłej niewydolności żylnej. Laseroterapia jest obecnie najskuteczniejszą metodą korekcji pajączków naczyniowych.