Żylaki macicy w 33. tygodniu ciąży

witam jestem w 33 tc. od 14tc mam stwierdzone żylaki macicy. mam mieć cc gdyż jestem po operacji kręgosłupa. Czy mając te żylaki cc jest bardziej niebezpieczne (mam na uwadze przecięcie tych żylaków). boję się dodatkowych komplikacji. gdy pytam lekarza to mnie zbywa żebym się niczym nie przejmowała i urywa rozmowę a ja jestem pełna obaw czy coś mi grozi.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - będzie Pani bezpieczna, proszę być spokojna. Oczywiście istnieje nieco większe ryzyko, ale lekarz wykonujący zabieg, wiedząc o tym fakcie, ryzyko to zminimalizuje.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, gastroenterolog

Nie powiem niestety nic konkretnego , gdyż mam za mało danych o Pani stanie!!! Proponuję słuchać zaleceń specjalistów!!! zż