Żylaki na prąciu po operacji żylaków powrózka nasiennego

WItam jestem 4 miesiace po operacji zylakow powrozka nasiennego (zdecydowalem sie z powodu niby-zylakow na praciu ktore wygladaly paskudnie) po zabiegu nie odczuwam poprawy (wrecz sie pogorszylo) a "zylaki" na praciu sa wieksze i podczas wzwodu odczuwam lekki bol czy to normalne? czy mozna cos z tym zrobic? zalaczam zdjecie na ktorym widac zyle ktora mnie niepokoi(przy wzwodzie zyla "sie powieksza) http://www52.zippyshare.com/v/EUVxiaNs/file.html z gory dziekuje za odpowiedz

Takie naczynie podskórne nie wzbudza czujności lekarza. Nie jest patologią. Jeżeli przeszkadza Panu estetycznie, można rozważyć zamknięcie samego naczynia.