Czy mam stosować Bioxetin przy bradykardii?

Witam. Dostałem niedawno Bioxetin od psychiatry. Jednak zapomniałem powiedzieć jej, że mam bradykardię i problemy z krzepliwością krwi. Żylaki w porózku itd. Czy powinienem w przypadku bradykardii brać ten lek?

Nie ma danych dot. wpływu fluoksetyny na częstość pracy serca, może jednak nadmiernie obniżać ciśnienie tętnicze krwi. Rzadko zwiększa ryzyko krwawień, dlatego decyzję o podjęciu leczenia musi Pan ponownie skonsultować z lekarzem prowadzącym.