Czy mogę mieć w szpitalu psychiatrycznym własne jedzenie?

Witam. Czy mogę mieć w szpitalu psychiatrycznym własne jedzenie, które nie jest fabrycznie zapakowane? Np. samo robioną chałwę czy schabowy z ziemniakami itd.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 4 tygodnie temu

Dzień dobry,

W większości szpitali nie ma obowiązku korzystania przez pacjenta ze stołówki szpitalnej, natomiast pacjent powinien stosować się do zaleceń lekarza i diety wskazanej przez niego.

Proszę skonsultować swoje pytanie z lekarzem prowadzącym oraz oddziałowa, procedury wewnątrz oddziałowe mogą zakazywać przynoszenia własnego jedzenia.

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska