Czy taka dawka Afobamu przed lotem jest bezpieczna?

Dzień dobry. Został mi przypisany lek afobam 0.25 mg. Mam lek przed lotem i dlatego ten lek. Lekarz zalecił mi przyjęcie przed lotem samolotem 2 tabletki na raz Czy to w porządku dawka? Pozdrawiam
KOBIETA, 39 LAT 3 tygodnie temu

Jeżeli lekarz, który przepisał lek uznał, że dawka będzie dla Pani odpowiednia to należy mu zaufać. 0,5 mg alprazolamu to zazwyczaj bezpieczna dawka.